Так склалося, що в одному вінницькому виданні мені запропонували робити інтерв'ю з цікавими людьми. Ну і я знайшла тих, які для мене цікаві. Ось що з цього вийшло.
Історія чоловіка, який народився в Канаді, навчався на психолога, менеджера з продажів та ще якійсь економіці. Працював у Канаді, Нідерландах. А потім... закохався в українку, приїхав в Україну та став педагогом. Тепер він захоплено розповідає про дітей, з якими працює та навчає історії. Історія кохання.
З Леа Міа Кайофою я познайомилася на ковзанці. Вона ходила туди зі своїм коханим. Я хотіла зробити історію кохання двох іноземних студентів-медиків, які приїхали з Намібії. Коханці світитися постидлися, тому розповідала дівчинка про роботу та традиції її родини у далекому африканському місті. Історія родини.
Україно-кубінець Льоша. Я про нього найбільше кругом пишу, бо прикольний. Він живе в Америці. На Маямі-біч :). А чому він там живе і як я його здибала. Точніше, як здибала, ви там не прочитаєте. Але просто про історію переселення. Історія подорожі. Взагалі я думаю, що потужне місце в житті людини має самоідентифікація. Коли людина ідентифікується, її життя змінюється. Часто дуже кардинально. і назавжди.
Про мою колежанку Леночку. Вона живе у Воркуті. На півночі Росії. Недавно, до слова, мала весілля. Вітаю Леночку. А стаття про північну українську народну пісню. Історія однієї пісні.
А ще про мого друга Олега, який їздить по різних країнах світу та танцює. З молоддю та дітьми. Він проводить курс звільнення через танець. Вже був зі своїми тренуваннями у Литві, Латвії, Чехії, Польщі. І люди отримують свободу. Щоб творити. І розпізнавати покликання. І бути ближчими. І щасливими. Історія танцю
Кілька слів про поляка-предка на терені України, який привіз до центральної України монахів-капуцинів 270 років тому. Поляк був мером міста, коли взявся за будівництво монастиря та храму у Вінниці. Історія мера-поляка.
Представники австралійського фонду у час випробувань для України профінансували замовлення підручників з аудіокомплектами для дітей переселенців з Донбасу, щоб могли вивчати англійську мову. Завдяки їхній добрі волі дітлахи разом з учителькою вчаться розмовляти. На вулицях українського міста. Англійською. Історія доброти.
Українка поїхала до Німеччини щоб працювати в науці. А саме - займатися електронікою. Тепер співпрацює та налагоджує співпрацю з українськими науковцями. Історія творчості.
А ще в житті людей бувають історії, коли свої близькі принци крутіші за британських. Саме так трапилось з однією моєю колежанкою. Про неї коротка історія. Історія близькості
Шпалери на стінах у стилі старої Англії, картини та статуетки із мотивами Африки, а також банальна запозичена на заході західноєвропейська кухня. Все це допомагає розвиватися українському бізнесу. Історія кулінарії та бізнесу.
Далі, звичайно, буде...
Але ще нагадаю, як не так уже і давно робила серію матеріалів про бізнес-Америку. Дозвілля, подорожі, дороги, американських копів, харчі та супермаркети в ЮЕсЕй та екологічні корисні для всіх проекти. Пригоди та бізнес-США:
Как живется эмигрантам в американском офисе
5 технологий, которые стоит позаимствовать у американцев
Истории о толстых и
неподвижных жителях США, любителях гамбургеров и фастфудов – далеко не
миф. Большинство американцев мало ходят пешком, так как в стране принято
на работу, в магазины или в гости ездить на автомобилях, в больших
городах люди много времени проводят в офисах, а также охотно
перекусывают в магазинах быстрого питания. О предпочтениях обитателей
Штатов рассказывают эмигранты из постсоветских стран, которые прилетели в
Америку, чтобы погостить, получить там образование или работу. Приезжие
в США заметили, что хотя внешне американцы и кажутся слегка
расслабленными людьми, в вопросах здоровья, экологии и организации
качественного отдыха они трудятся изо всех сил и с максимальным
творчеством. Свидетельство этому – изобретения, которые эмигранты
советуют позаимствовать внедрять в быт европейцев.
Обед по-американски: цены и традиции
Любимая еда в
американских домах – бекон, яйца, драники из картошки и кофе на завтрак,
более плотные обед и ужин. Семьи, как правило, хранят продукты в двух
холодильниках – один стоит на кухне с пищей на ближайшие дни, другой –
где-нибудь в гараже, с запасами на неделю-месяц. Что это за пища, и
почем ее продают в Америке, рассказывают европейские эмигранты.
Скоростные
автомобили с мощными двигателями и полным приводом – родные на
американских дорогах. Жители этой страны предпочитают скорость и часто
выбирают для путешествий платные шоссе (toll roads), где можно ехать
быстрее и комфортнее, чем по бесплатным городским или сельским трассам.
Немає коментарів:
Дописати коментар